Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Pawlikowice (pow. wielicki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. logistykiNumer ref.: 0040965

Obowiązki:

  • organizacja transportu i dystrybucji towarów
  • stały kontakt z dostawcami
  • współpraca z firmami spedycyjnymi/ poszerzanie bazy danych przewoźników
  • bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo-transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych
  • ścisła współpraca z magazynem oraz z działem sprzedaży, terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów sprzedaży
  • wprowadzanie dokumentów do elektronicznego systemu SAP
  • bieżąca obsługa zamówień
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku organizacji i zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • prace administracyjne zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • doskonałej organizacji pracy
  • znajomości zasad z zakresu logistyki transportu i gospodarki magazynowej
  • samodzielności i kreatywności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:

  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne