Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Wamtechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na polskim rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy od 1992 r.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
umowa na zastępstwo min. 1 rokNumer ref.: Nr ref. SL 07/2020

Zakres obowiązków:

  • globalny nadzór nad transportem firmy - wybór najlepszej firmy transportowej, negocjacje z przewoźnikami, poszukiwanie rozwiązań transportowych na nowe kierunki, bieżące wyceny transportowe,
  • sprawdzanie zgodności otrzymanych faktury transportowych z wcześniejszą ofertą,
  • reklamacje transportowe i logistyczne, organizacja wysyłek reklamacyjnych,
  • organizowanie i nadzór nad transportem drogowym krajowym i zagranicznym, morskim, lotniczym, kolejowym, kurierskim w imporcie i eksporcie,
  • wystawianie poprawnych dokumentów transportowych - CMR, IMO itp., dokumentów przewozowych,
  • doradztwo ADR, IATA, IMO - nadzór nad prawidłowym pakowaniem przesyłek niebezpiecznych oraz odpowiednim oznaczaniem ładunków (doradztwo dla magazynierów, szkolenia wewnętrzne, instrukcje, przeprowadzanie audytów) , przygotowanie danych do rocznego sprawozdania o przewozie towarów niebezpiecznych (z pomocą doradcy),
  • aranżowanie odpraw celnych importowych i eksportowych, nadzór i zlecanie płatności należności celno-skarbowych,
  • codzienne kontakty z firmami przewozowymi, spedycjami, agencjami celnymi, administracją celną,
  • współpraca z agencjami celnymi w zakresie procedur exportu oraz importu, przygotowywanie świadectw pochodzenia towaru oraz innych, jeśli zajdzie taka potrzeba (w zależności od lokalnych przepisów danego kraju).

Wymagania:

  • j. angielski min. komunikatywny w mowie i piśmie,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność organizacji różnych rodzajów transportu czytania ofert transportowych,
  • znajmość zagadnień z zakresu handlu zagranicznego, logistyki, warunków Incoterms,
  • znajomość procedur celnych,
  • wykształcenie wyższe,,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu transportu towarów niebezpiecznych (głównie klasa 9).

Oferujemy:

  • pracę w instytucji będącej liderem branży,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • szkolenia językowe i atrakcyjny system świadczeń dodatkowych,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • niekorporacyjną atmosferę.

Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem proszone są o przesłanie swoich aplikacji, zawierających cv i list motywacyjny ze wskazaniem numeru referencyjnego w temacie emaila za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy