Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Aircom Automotive O firmie

Aircom Automotive

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce
i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

W AIRCOM PRODUKUJEMY:

  • kompresory
  • butelki
    z uszczelniaczem
  • zestawy naprawcze
    do opon
  • oprogramowania
    pod kątem jazdy autonomicznej

Zadania

  • planowanie dostaw pojemników klienta
  • kontrolowanie poprawności dostaw opakowań klienta
  • weryfikacja stanów magazynowych opakowań klienta
  • organizacja procesu transportu
  • kontrolowanie poprawności danych w systemie
  • obsługa klienta
  • tworzenie dokumentacji przewozowej
  • wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach
  • przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji

Wymagania

  • dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość norm przewozowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY CI:

  • prywatną
    opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy