Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Dekpol Steel sp. z o.o.O firmie

Dekpol Steel sp. z o.o.

Gajowa 31

Pinczyn (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie

  • odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu materiałów, surowców, części zamiennych i produktów gotowych

  • ścisła współpraca z magazynem oraz z działem sprzedaży

  • terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów sprzedaży

  • współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi

  • bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych, poszerzanie bazy danych przewoźników

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w spedycji lub w dziale logistyki, w branży transportowej

  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (ekonomiczne lub techniczne; transport, logistyka)

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i konsekwencja w planowaniu i osiągnięciu celu

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,

  • strategiczne myśleniem, dyspozycyjność, umiejętność negocjowania, kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • zdolność organizacji i umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • współpraca z klientami polskimi i zagranicznymi

  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych

  • możliwość pracy w nowoczesnej firmie

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)

  • przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie

  • treningi i szkolenia rozwijające zakres wiedzy produktowej oraz narzędzi do komunikacji wewnętrznej i z Klientem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Steel sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Prezentacja Dekpol Steel:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Pinczyn, 5 min od Starogardu Gdańskiego, 45 min. od obwodnicy Trójmiasta