Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds logistyki / Planista

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Specjalista ds logistyki / planista
Miejsce pracy: Niepołomice
PL/SO

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie produktów gotowych w oparciu o zamówienia klienta i prognozy długoterminowe
  • Weryfikacja dostępności materiałów pod wysyłki do klienta
  • Analiza zmian i poprawności planów sprzedaży
  • Monitorowanie łańcucha dostaw w oparciu o ustalone wskaźniki i samodzielne podejmowanie działań w celu minimalizacji zapasu
  • Dbałość o utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Kontakt z klientami – informowanie o postępach dostępności produktów, możliwych terminach dostawy I weryfikacja priorytetów wysyłkowych
  • Parametryzacja systemu ERP
  • Aktywny udział w rozwijaniu narzędzi pracy i wdrażaniu rozwiązań usprawniających łańcuch logistyczny

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3 lata doświadczenia w planowaniu zapasu wyrobów gotowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość  pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Doświadczenie w pracy z zaawansowanym systemem ERP
  • Umiejętności analityczne
  • Sumienność, rzetelność, dokładność
  • Doskonała organizacja pracy

 Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat),
  • Opieka medyczna, Multisport, kursy językowe
  • Stołówka na terenie firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się