Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki - Planista

LUBELSKA AGENCJA OCHRONY ŚRODOWISKA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Świdnik, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

LUBELSKA AGENCJA OCHRONY ŚRODOWISKA SPÓŁKA AKCYJNA

Kuźnicza 15

Świdnik

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do ich realizacji.
  • Prowadzenie ewidencji pracy kierowców oraz dokumentacji potwierdzającej wykonanie usług i użytkowanie sprzętu przy użyciu programów wewnętrznych spółki.
  • Przyjmowanie i tworzenie zleceń i obsługa klientów z zakresie ich realizacji.
  • Ścisła współpraca z kierownikiem działu w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie.
  • Dbałość nad dokumentacją i nadzorowanie poprawności rejestrowanych danych w systemie informatycznym.
  • Wprowadzanie danych do systemu BDO (internetowa baza o odpadach).
  • Wprowadzanie danych do systemu SENT

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Dobrej znajomości programu MS Excel;
  • Pracy zorientowanej na realizację celów i zwiększanie efektywności;
  • Zdolności do samooceny,
  • Wysokich umiejętności współpracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

O nas

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi firm z zakresu ochrony środowiska.

Naszą ofertę obejmują m.in. odbiór odpadów, akredytowane usługi laboratoryjne i badawcze oraz pomiary i badania czynników szkodliwych na stanowiskach pracy.

Specjalista ds. logistyki - Planista, Kuźnicza 15, Świdnik