Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

SKIDDOU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami magazynu zewnętrznego (operator logistyczny)

  • Monitoring dostaw realizowanych do magazynu od dostawców zewnętrznych

  • Kontrola stanów magazynowych i analiza rotacji zapasów

  • Monitorowanie statusu realizacji wysyłek z magazynu zewnętrznego

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej

  • Nadzór nad ewidencją ruchów towarowych oraz kontrola poprawności zapasów w systemie ERP

  • Współpraca z agencjami celnymi oraz firmami transportowymi i kurierskimi

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (sprzedaż, marketing, finanse, magazyn)

  • Opracowywanie i kontrola dokumentów celnych

  • Optymalizowanie kosztów procesu logistycznego

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obsługiwanego obszaru

  • Uczestnictwo w rozwoju wewnętrznych procesów logistycznych zgodnie z założonymi planami firmy

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe w zakresie transportu / logistyki

  • Praktyczna znajomości procesów logistycznych oraz obiegu dokumentów

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • Umiejętność organizacji pracy i rozwiązywania problemów

  • Zorientowanie na cel, umiejętności analityczne oraz samodzielność i kreatywność

  • Znajomość rynku e-commerce

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki w bistro w biurowcu

SKIDDOU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SKIDDOÜ to nowa marka, będąca częścią Grupy Soltex, oferująca szeroki asortyment produktów dziecięcych, łącząca filozofię Północy, skandynawski design i troskę o potrzeby dzieci i współczesnych rodziców. Produkty skiddoü powstają z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i prawidłowym rozwoju dziecka oraz radości rodziny. Wieloetapowo weryfikujemy jakość przy współpracy m.in. z lekarzami.

Przewiń do profilu firmy