Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie transportów (krajowych i międzynarodowych)

  • prowadzenie negocjacji, ustalenia warunków współpracy, generowanie zleceń

  • kontrola nad przepływem towaru między magazynami

  • rozwiązywanie bieżących problemów z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami Celnymi

  • poszukiwanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty transportu oraz usprawniających obsługę logistyczną

  • praca w wewnętrznych systemach operacyjnych firmy, administrowanie danymi, nanoszenie zmian

  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • dobre warunki finansowe

  • profity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi