Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

SmartHRO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 23064 i zapraszamy Państwa do udziału w procesie rekrutacji.

Dla naszego Klienta, NOWOCZESNEGO i rozwijającego się w ZAWROTNYM tempie producenta z branży wyposażenia wnętrz działającego w e-commerce,
z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprawy logistyczne w firmie. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

SPECJALITA DS. LOGISTYKI

Nr ref.: SDL/2021
Miejsce pracy: centrum Poznania/woj.wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Organizowanie transportów krajowych oraz zagranicznych dla klientów.
  • Kontakt ze stałymi przewoźnikami oraz poszukiwanie nowych.
  • Poszukiwanie rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną oraz optymalizację kosztów transportu.
  • Stała kontrola terminów dostaw.
  • Wystawianie niezbędnej dokumentacji logistycznej, rozliczanie przewoźników, wystawianie WZ.
  • Ciągła współpraca z produkcją, magazynem, firmami transportowymi oraz pracownikami innych działów.

Oczekujemy:

  • Min. 2 letnie doświadczenia w dziale logistyki lub transportu - warunek konieczny.
  • Wykształcenia kierunkowego w logistyce - mile widziane.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego do codziennej komunikacji - warunek konieczny.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel) - warunek konieczny. Zostanie przeprowadzony test z Excel.
  • Dużej samodzielności, pomysłowości w działaniu i głowy pełnej pomysłów na rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętności pracy w bardzo dynamicznym środowisku, w którym każdy dzień jest inny.
  • Świetnych zdolności komunikacyjnych do współpracy z klientami i zespołem.
  • Dodatkowa znajomość języka niemieckiego - będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe podstawowe, adekwatne do doświadczenia kandydata.
  • Umowę o pracę oraz terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • System premiowy.
  • Pracę od poniedziałku w godzinach 8.00-16.00
  • Lokalizację biura w centrum Poznania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze, która ciągle się dynamicznie rozwija.
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz zgrany i doświadczony Zespół.
  • Wyjazdy na targi w Polsce oraz międzynarodowe.
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika.
  • Wyjścia integracyjne.
  • Smaczna kawa i ciacho też się znajdzie. :)

Oczekują Państwo nowych wyzwań zawodowych?
Jeśli tak, to ta oferta jest dla Państwa!

Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim oraz dopisanie w CV zgody:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SmartHR z siedzibą w Poznaniu 61-806 u. Św. Marcin 29/8 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Zapraszamy do aplikowania osoby zmotywowane do zmiany pracy lub osoby poszukujące pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Ogłoszenie archiwalne