Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Poznań, Pomarzanowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Holland Tank Service Sp.zo.o.  w Pomarzanowicach poszukuje:
    Specjalisty ds. Logistyki
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Pomarzanowice (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i awizowanie dostaw
    • Generowanie zamówień i kontrola dokumentów zakupowych
    • Kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi
    • Dbałość o obieg i poprawność danych w systemie
    • Gospodarowanie opakowaniami

    Wymagania:

    • Otwartość na pełną wyzwań pracę
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość programu Comarch / Optima będzie dodatkowym atutem
    • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • Umiejętność obsługi MS Office
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność w wykonywanych zadaniach

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Narzędzia niezbędne do pracy
    • Możliwość rozwoju i kształcenia
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj wraz z dopisaną klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.