Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki - Pracownik Magazynu

Media Saturn Holding Polska

Aleja Krakowska 61

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie sprzętu zakupionego on-line, a także większych sprzętów zakupionych przez Klientów w markecie

  • Dbanie o doświadczenia Klientów poprzez miłą obsługę i krótki czas oczekiwania

  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności towaru z zamówieniem, zabezpieczanie i przygotowanie sprzętu do sprzedaży

  • Uzupełnianie towaru na sali sprzedaży i wspieraniem akcji marketingowych w markecie

  • Magazynowanie towaru (wysoki skład)

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Dokładność i skrupulatność

  • Siła fizyczna

  • Łatwość i chęć uczenia się nowych rzeczy

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa/żywieniowa

  • Testowanie gadżetów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatki okolicznościowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

3

Spotkanie z HR

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel. Na początek wdrożysz się w życie naszej firmy. Poznasz naszą kulturę, wartości, nasze cele i misję. Poznasz też szczegółowo obszar swojej odpowiedzialności.

Przewiń do profilu firmy

Czego się nauczysz?

  • Perfekcyjnej organizacji

  • Nauczymy Cię działać zgodnie ze strategią Pasja do Klienta

  • Współpracy w zespole