Specjalista ds. Logistyki Przedseryjnej

ZF Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

ZF Group

Rolnicza 33

Tysiąclecie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie planów produkcyjnych i nadzór nad zamówieniami klientów;

  • Organizacja wysyłek przedseryjnych i kontakt z klientami;

  • Przygotowywanie i realizacja planów dostaw komponentów;

  • Opracowanie koncepcji i wprowadzanie nowych opakowań;

  • Przygotowywanie prezentacji i kalkulacji dla nowej produkcji;

  • Przygotowywanie systemów oraz łańcucha logistycznego nowych wyrobów do specyficznych wymagań klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wiedza lub doświadczenie w obszarze logistyki;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2), mile widziana znajomość innego języka obcego;

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP

  • Bardzo dobra organizacja pracy i orientacja na cel, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do uczenia się.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • System benefitów;

  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy