Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Del Piero Sp. z o.o.

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca w branży FMCG. Wspomagając firmę w jej dalszym rozwoju poszukujemy doświadczonych i kompetentnych osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?

Jesteś osobą otwartą i z doświadczeniem w poszukiwanym obszarze? Aplikuj!!!

Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!!

Zapewniamy 100 % poufności !!!

ISTOTA STANOWISKA: Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie zapewnienie efektywnych działań funkcji logistycznych w firmie poprzez kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań i procesów. Stanowisko samodzielne w dziale logistyki.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór nad środkami i procesem transportu w firmie

  • Śledzenie wskaźnika terminowości dostaw, planowanie transportu poszczególnych ładunków

  • Negocjowanie umów i stawek

  • Identyfikacja ryzyka dotyczącego przyszłych dostaw

  • Wyjaśnienie niezgodności w dostawach

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo -transportowej

  • Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących wysyłek i transportów

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi

Wymagania pracodawcy

  • W zakresie wykształcenia: wyższe mile widziane z zakresu logistyki

  • W zakresie doświadczenia i wiedzy: doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej. Znajomość zagadnień i przepisów zakresu organizacji transportów i obsługi logistycznej. Świadomość odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw. Wiedza z zakresu planowania i organizacji produkcji

  • W zakresie cech osobowości: wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne. Poszukujemy Kandydatów zorientowanych na wyniki ze zdolnością do szybkiego podejmowania decyzji biznesowych przy jednoczesnym zachowaniu interesów finansowych i handlowych. Potrafiące dostosować swoje podejście do różnych poziomów ludzi i ich oczekiwań. Oczekujemy osób skrupulatnych, zaangażowanych, zmotywowanych, odpowiedzialnych, dokładnych i samodzielnych Osób które potrafią umiejętnie zarządzać swoim czasem i trzymają się terminów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami

  • Atrakcyjne i „na czas” warunki wynagrodzenia

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i możliwość rozwoju

  • Szkolenia wewnętrzne oraz wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy oraz narzędzia niezbędne do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Przewiń do profilu firmy

OFERTA

Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy.

Dodatkowe informacje

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog