Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Klient Pracuj.plO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • współpraca z działami handlowymi

  • organizacja transportów

  • tworzenie okresowych raportów oraz prezentacja danych,

  • prowadzenie i archiwizacja niezbędnej dokumentacji,

  • kontakty z kierowcami i planowanie tras dostaw,

  • opieka nad powierzoną flotą transportową (przeglądy, serwis, rozliczenia)

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy i zarządzania czasem

  • umiejętność pracy pod presją i wielozadaniowość

  • charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność

  • biegła obsługa komputera oraz programów word i excel

  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki

  • minimum wykształcenie średnie

  • doświadczenie w pracy w obszarze związanym z logistyką oraz obsługą klienta

  • biegła znajomość pakietu MS Office (word, excel)

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista, samodzielność, wysoka automotywacja

  • czynne prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • ciężką, ale ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o system szkoleń i doświadczenie naszej firmy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • niezbędne narzędzia pracy