Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

Cortizo Sp. z o. o.

  • Geodetów 2, Radomsko
    Radomsko, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Geodetów 2

Radomsko

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i nadzór wpływających zleceń exportowych i krajowych,

  • pozyskiwanie nowych przewoźników,

  • dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych,

  • optymalizacja procesów operacyjnych,

  • sporządzanie wycen na potrzeby procesów logistycznych,

  • współpraca z innymi oddziałami firmy,

  • wyjaśnianie niezgodności dostaw,

  • przygotowywanie dokumentacji typu CMR, WZ, listy przewozowe,

  • nadzorowanie obiegu dokumentów,

  • mile widziane doświadczenie w odprawach celnych.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym profilu,

  • bardzo dobra znajomość międzynarodowego rynku transportowego,

  • umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientem i przewoźnikiem,

  • dobra organizacja pracy, otwartość na szkolenia oraz bardzo dobra komunikatywność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania szybkich i trafnych decyzji oraz rozwiązywania problemów,

  • wykształcenie min. średnie,

  • język angielski- swobodna komunikacja to warunek konieczny,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Przyłączenie się do firmy będącej liderem w branży aluminium, w pełni rozwoju,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Cortizo Sp. z o.o., firma przemysłowa z siedzibą w Radomsku, przynależąca do grupy Aluminios Cortizo, lidera w produkcji systemów aluminiowych dla architektury i budownictwa o rozwiniętej strukturze międzynarodowej, wysokiej kulturze technicznej i bardzo dobrej sytuacji finansowej.

Przewiń do profilu firmy