Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Zwonowice (pow. rybnicki), Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Classen Floor Systems Sp. z o.o. – wiodący dystrybutor paneli podłogowych marki Classen
    i akcesoriów przypodłogowych poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowa z perspektywą stałego zatrudnienia,
    • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
    • paczki świąteczne,
    • wczasy pod gruszą,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
    • znajomość oprogramowania MS Office, w tym umiejętność posługiwania się MS Excel, znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • pozytywne nastawienie i inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
    • kreatywność i dynamiczność w działaniu,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

    Zadania:

    • organizacja i zlecanie transportów krajowych i międzynarodowych,
    • bieżący kontakt z firmami transportowymi i spedycyjnymi oraz pozostałymi dostawcami usług logistycznych,
    • współpraca z centrami logistycznymi klientów,
    • optymalizacja kosztów logistycznych,
    • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
    • przygotowywanie analiz i raportów logistycznych.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883).