Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

IBP Instalfittings Sp. z o.o.

Za Motelem 2A

Sady (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie dostaw

  • Kontakt z przewoźnikami (składanie zleceń spedycyjnych, organizacja transportu)

  • Tworzenie dokumentów logistycznych

  • Bieżąca współpraca z magazynem, działem produkcji oraz firmami transportowymi,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wyższe wykształcenie: kierunek logistyka, ekonomia)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku