Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

Schnee Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sieradz
    Sieradz, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie dostaw wyrobów gotowych do klientów (Just-In-Time, Just-In-Sequence)
  • Koordynowanie dostaw materiałów i surowców od dostawców
  • Współpraca z przewoźnikami i kurierami
  • Nadzór nad danymi logistycznymi w systemie informatycznym
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu zapasów materiałów i surowców, analiza i uzupełnianie stanów magazynowych,
  • Bieżąca współpraca z Magazynem, Biurem Obsługi Klienta oraz Działem Planowania Produkcji
  • Księgowanie dostaw do systemu,
  • Weryfikacja dokumentów transportowych (faktury, CMR, dowody dostaw)
  • Wyjasnianie różnic w dostawach
  • Udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe z zakresu logistyki
  • znajomość języka angielskiego na co najmniej średnim poziomie w mowie i w piśmie. Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • znajomości MS Office (znajomości programu Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • systematyczność i zaangażowanie w pracę
  • kreatywność i samodzielność

To oferujemy

  • Przeszkolenie i przygotowanie do samodzielnego objęcia stanowiska,
  • Zdobycie cennego doświadczenia, interesującą, pełną wyzwań pracę ,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobre warunki socjalne w miejscu pracy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet medyczny w prywatnej sieci placówek
  • Mozliwości rozwoju zawodowego i kształcenia
  • grupowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych

O nas

Schnee Polska Sp. z o.o. (Schnee Gruppe) jest liczącym się na świecie wytwórcą rozwiązań związanych z drutem. W zakładzie produkcyjnym w Sieradzu, wybudowanym w 2018 roku produkowane są - dla wiodących na świecie firm AGD - kosze do zmywarek, zarówno tych, które znajdują się w zmywarkach prawie w każdym gospo­darstwie domowym, jak również zmywarek klasy premium oraz specjalistycznych zmywarkach przemysłowych stosowanych w hotelach, czy restauracjach.

Specjalista ds. Logistyki, Sieradz