Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Adient Poland Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu produkuje kompletne siedzenia do samochodów ciężarowych dla najbardziej uznanych marek. Nasze fotele premium RECARO są rozpoznawane na całym świecie. RECARO to gwarancja bezpieczeństwa i jakości na najwyższym poziomie. Organizacja działa w systemie Just-In-Time lub Just-In-Sequence.

    W związku z planami dalszego rozwoju zakładu w Skarbimierzu w okolicach Brzegu Opolskiego poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

    Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Dofinansowanie do dojazdów
    • Kartę Multisport
    • Dofinansowanie do stołówki firmowej
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Szkolenia

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu: logistyka, ekonomia lub zarządzanie produkcją
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Płynna znajomość jęz. angielskiego
    • Znajomość SAP
    • Wiedza na temat łańcucha dostaw, kanban, milkrun, incoterms, planowania produkcji, planowania materiałów
    • Samodzielność
    • Komunikatywność
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne
    • Bardzo dobra znajomość Excel
    • Mile widziane doświadczenie w uruchomieniach nowych projektów

    Zadania:

    • Praca przy uruchomieniu nowego projektu od podstaw
    • Bezpośrednia współpraca z działem uruchomień
    • Współpraca przy organizacji produkcji pre serial oraz serial
    • Współtworzenie nowych procesów dla nowego klienta w obszarze zakładu
    • Zamawianie części do produkcji do prawidłowej realizacji planu produkcyjnego
    • Monitorowanie sprawności dostawców i doskonalenie oraz zarządzanie ich wydajnością
    • Kontrola i zarządzanie zapasami części kupowanych w magazynie, transporcie i cross – docku
    • Optymalizacja poziomu zapasów w łańcuchu dostaw, sekwencjonowanie dostaw
    • Opracowywanie raportów forecast, ocen dostawcy, budżetu
    • Planowanie dostaw, kontrola i optymalizacja transportów
    • Planowanie okien załadunkowych i rozładunkowych dla optymalizacji pracy magazynu
    • Współpraca przy inwentaryzacji
    • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego
    • Planowanie kosztów pod nowe projekty
    • Planowanie transportów pod nowy projekt
    • Zarządzanie rewizjami części
    • Aktywne uczestnictwo we wprowadzeniu nowego projektu
    • Przeprowadzanie testów oraz tworzenie instrukcji pakowania do dostawców
    • Ustalanie relacji EDI/ ASN z dostawcami
    • Kontakt z nowym klientem

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu, ul. Motoryzacyjna 1, 49-318 Skarbimierz-Osiedle (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.