Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

LUMIKO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych przewoźników w transporcie krajowym i międzynarodowym,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesami logistycznymi,

  • Dystrybucja i transport towarów,

  • Optymalizacja kosztów transportu,

  • Zapewnienia utrzymania najwyższego poziomu jakości dostaw do klientów,

  • Zarządzanie zapasami w kontekście ustalania planu dostaw w działalności logistycznej,

  • Monitorowania rynku usług logistycznych, negocjacje i wybór najlepszych metod utrzymania łańcucha dostaw,

  • Prowadzenie rozliczeń z firmami transportowymi,

  • Współpracę z innymi działami organizacyjnymi w firmie (handel, zakupy, fakturowanie, księgowość),

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu,

  • Zaangażowanie i samodzielność,

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w dziale logistyki,

  • Rozwinięte zdolności organizacyjne,

  • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki,

  • Wykształcenie kierunkowe związane z logistyką,

  • Inicjatywa, kreatywność, dynamizm w działaniu i przedsiębiorczość,

  • Znajomość specyfiki branży spożywczej (szybko rotującej)

  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe,

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Zdolności organizacyjne i analityczne

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o prace na cały etat,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet medyczny PZU,

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon,

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego, w tym we współpracy handlowej z sieciami i kluczowymi klientami,

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji i ciągłość szkoleń.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet medyczny PZU

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji i ciągłość szkoleń

LUMIKO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lumiko Trade Sp. z o.o. Sp. k. firma handlowa w branży spożywczej, jeden z liderów rynku w swojej kategorii, współpracującą z wieloma sieciami w kraju i zagranicą, zatrudni na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy