Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowej realizacja zamówień klientów,

  • Planowanie produkcji,

  • Wsparcie logistyczne nowych uruchomień,

  • Organizowanie transportu i odpraw celnych,

  • Optymalizacja poziomu stanów magazynowych w całym łańcuchu dostaw,

  • Zarządzanie niezgodnościami logistycznymi,

  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP i promowanie zasad bezpiecznej pracy,

  • Prowadzenie dokumentacji i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności,

  • Współpraca z zakładami z grupy zlokalizowanymi w Europie oraz Azji.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziana branża motoryzacyjna,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w pracy z Lean Manufacturing,

  • Mile widziana znajomość specyficznych wymagań klientów (OEM),

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność w działaniu i zorientowanie na cele.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenie grupowego na życie

  • w atrakcyjnych cenach,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Dogodną lokalizację pracy (centrum miasta),

  • Wygodną przestrzeń socjalną,

  • Nowoczesną i przestronną halę produkcyjną i laboratorium,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,

  • Rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,

  • Uczestniczenie w rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany w Sosnowcu produkuje przewody dla układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji poprzez portal Pracuj.pl lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

Dziękujemy za każdą aplikację, jednocześnie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.