Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki / Spedytor

XTG SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

XTG SA

Tyniecka 5a

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru,
  • zapewnienie bieżącej informacji o statusie dostaw, zapasów oraz rozchodach,
  • zgłaszanie odpraw towarów importowych,
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji i dokumentów firmy,
  • kontakty z przewoźnikami, stałe optymalizowanie kosztów transportu,
  • współpraca z agencjami celnymi oraz koordynowanie procedur celnych.

Nasze wymagania

  • wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziany: niemiecki, hiszpański, włoski lub inny,
  • doświadczenie w dziale logistyki w firmie produkcyjnej lub transportowej,
  • doświadczenie związane ze spedycją (preferowana lotnicza/morska) oraz obsługą celną,
  • wykształcenie wyższe na kierunku logistyczno-transportowym lub zbliżonym,
  • wymagane praktyczne doświadczenie w obsłudze systemu ERP Comarch (inne będą mile widziane)",
  • umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Specjalista ds. Logistyki / Spedytor, Tyniecka 5a, Wrocław