Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Opis stanowiska:

  • Składanie zamówień materiałów produkcyjnych (surowców) u dostawców w oparciu o wynegocjowane przez dział zakupów warunki współpracy.
  • Optymalizacja stanu zapasów surowców.
  • Koordynowanie dostaw surowców z kierownikiem magazynu i specjalistą ds. planowania transportu.
  • Sprawdzanie i analiza stanu magazynowego surowców.
  • Wprowadzanie i aktualizacja stałych danych w obszarze zakupów.
  • Zapewnienie dostaw surowców niezbędnych do wprowadzenia nowych produktów.
  • Kontrola faktur w przypadku nieścisłości we współpracy z centrum księgowym w Berlinie.
  • Kontakt z dostawcami w przypadku braku potwierdzenia dostaw zgodnie z wymaganym terminem.
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.
  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Logistyka i pokrewne),
  • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Obsługa MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zapasami,
  • Wiedza z zakresu zakupu materiałów bezpośrednich dla produkcji,
  • Znajomość specyfikacji ISO / TS 16949,
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • Znajomość SAP,
  • Umiejętność przedsiębiorczego działania i zorientowanie na klienta,
  • Umiejętności analityczne.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Wsparcie przy relokacji.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.

Firma:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Dział:
Logistyka

Typ umowy:
Umowa o pracę

Termin składania aplikacji:
30.09.2020

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy