Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Ampel Group Wykładziny obiektowe

Obornicka 25

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie codziennych operacji związanych z organizacją transportu krajowego jak i międzynarodowego

  • Współpraca z Działem Obsługi Klienta oraz Działem Sprzedaży

  • Monitorowanie integralności stanów po stronie dystrybucji oraz zamówienia towaru z fabryk

  • Koordynacja współpracy pomiędzy magazynem, a przewoźnikami w zakresie codziennych załadunków

  • Wystawianie faktur i innych dokumentów zw. ze zleceniami transportu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania magazynem typu Subiekt

  • Gotowość do nauki nowych systemów i zdobywania nowych doświadczeń

  • Motywacja i energia do pracy oraz zaangażowanie

  • Świetne zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne)

  • Obowiązkowa znajomość angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wsparcie merytoryczne oraz cykl szkoleń z zakresu obsługi programów wewnętrznych

Firma z trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku wykładzin obiektowych poszukuje zorganizowanego i skrupulatnego pracownika, którego głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja dostaw i wysyłek zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Nasze nowoczesne biuro mieści się na granicy Poznania i Suchego Lasu.

Przewiń do profilu firmy

Praca w godzinach

  • Poniedziałek: 7.45-16.15

  • Wtorek - Czwartek: 7:45-15:45

  • Piątek: 7.45-15.15