Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Chcesz się rozwijać pracując w nowoczesnym centrum logistycznym obsługującym znaną markę?

Obecnie do nowej inwestycji logistycznej na terenie Świebodzina, członka międzynarodowej grupy z obszaru Home & Garden, poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku Specjalisty ds. logistyki Inbound/Outbound/Picking

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie morskich przesyłek importowych

  • organizacja działań następczych

  • weryfikacja dokumentów importowych, wysyłkowych i preferencyjnych dokumentów celnych

  • odprawa celna importowa

  • koordynacja z firmami spedycyjnymi i transportowymi

  • dysponowanie i rezerwacja przestrzeni ładunkowej

  • obsługa zapytań od wewnętrznych organizacji zagranicznych

  • śledzenie przesyłek

  • obsługa przychodzących reklamacji

  • obsługa przychodzących faktur

  • kontakt z partnerami serwisowymi i wewnętrznymi organizacjami zagranicznymi

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe w obszarze transportu morskiego

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

  • umiejętności analityczne

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pakiet świadczeń pozapłacowych

  • system premiowy

  • zniżkę na zakup produktów firmowych

  • udział w budowaniu nowoczesnego centrum logistycznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy