Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

FM WORLD Logistics Sp.z.o.o.

  • Szewce (pow. trzebnicki)

    Szewce (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień, wystawianie korekt

  • Bieżąca obsługa systemów Comarch ERP XL oraz Subiekt; wprowadzanie dostaw towarów oraz odpowiedzialność za proces fakturowania

  • Wprowadzanie zamówień do systemu

  • Zarzadzanie dokumentacją magazynową; kontrolowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wystawienia faktur

  • Przygotowywanie dokumentów do wysyłek eksportowych

  • Zarządzanie dokumentacją sprzedażową

  • Zapewnienie poprawności obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja

  • Bieżąca współpraca z głównymi działami firmy (magazyn, księgowość, R&D)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: logistyka, transport lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w branży logistycznej

  • Praktyczna wiedza w zakresie przygotowywania dokumentów logistycznych oraz organizowania transportu

  • Doświadczenie we współpracy z magazynem

  • Znajomość procesów związanych z odprawami celnymi

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnej organizacji pracy

  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu nowego produktu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie ERP / Comarch XL

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Pracę w młodym, zgranym zespole

  • Wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • Preferencyjne zniżki na firmowe produkty

FM WORLD jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą z branży kosmetycznej.

W ciągu kilkunastu lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w jedną z największych firm FMCG działającą w sektorze marketingu bezpośredniego. Nasze perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza oraz kawy i herbaty są dziś dostępne nie tylko w Polsce, ale również w ponad 40 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy