Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Kimball Electronics

  • Poznańska 1C, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Kwalifikacja i wdrażanie nowych dostawców usług transportowych

  • Wycena kosztów transportu

  • Przeprowadzanie przetargów transportowych

  • Organizacja i nadzór nad realizacją usług transportowych przez dostawców

  • Zapewnienie dokumentacji wymaganej w procesie transportowo-celnym

  • Optymalizacja procesów transportowych

  • Współpraca z agencjami oraz organami celnymi

  • Wyjaśnianie niezgodności na fakturze z dostawcą usługi transportowej

  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych

  • Ocena dostawców usług transportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki/transportu (minimum 2-letnie)

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z transportem oraz podstaw zagadnień celnych

  • Umiejętność negocjacji

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy ponad podziałami organizacyjnymi

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Zorientowanie na zadania i dobra organizacja pracy własnej

  • Wykształcenie wyższe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Umowa

Oferujemy umowę o pracę na czas określony (ok. 2 lata)