Specjalista ds. Logistyki

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie!

    Firma HUBER+SUHNER Polska, będąca częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, aktualnie rozwija swoją działalność w Polsce. Od początku 2015 roku przejmujemy nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc. Możesz być częścią tych działań; szukamy właśnie Ciebie!

    Dlaczego warto u nas pracować?

    • jesteśmy międzynarodową firmą, a nasze motto to ‘doskonałość w rozwiązaniach połączeniowych’
    • w polskim oddziale firmy w Tczewie zatrudniamy ponad 600 osób
    • w naszym zespole mamy wspaniałych ludzi i dbamy o dobre relacje między nimi
    • szanujemy życie prywatne naszych pracowników
    • jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i nowatorskie spojrzenie na każdy temat
    • potrafimy dzielić się wiedzą i wspieramy się nawzajem

    Do działu logistyki szukamy osoby na stanowisko:

    Oferujemy:

    • Stałą praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
    • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
    • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
    • Interesujące i odpowiedzialne zadania
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia (możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych)
    • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • Naukę języków obcych na terenie firmy
    • Dofinansowanie karty MultiSport

    Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas, to śmiało kliknij przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij do nas swoje CV.

    Nie zapomnij o klauzuli: ‘Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w HUBER+SUHNER Sp. z o.o.’.

    HUBER+SUHNER
    Ul. Bałdowska 26
    83-110 Tczew
    Polska
    Tel. +48  58 782 51 00
    www.hubersuhner.com

    Miejsce pracy: Tczew

    Obowiązki na stanowisku:

    • Zapewnienie sprawnego przepływu materiałów i wyrobów gotowych w magazynie przy jednoczesnym zachowaniu kosztów na optymalnym poziomie
    • Analiza reklamacji logistycznych, inicjonowanie i nadzór nad wdrożeniem akcji prewencyjnych i korygujących.
    • Analiza wskaźnika WSP
    • Zapewnienie przygotowania do wysyłki i ekspedycja wyrobów gotowych i towarów zgodnie z planem wysyłek
    • Kontrola wysyłek gotowego materiału oraz komponentów
    • DP 1.1 i DP 2 - bieżąca analiza i wdrażanie akcji korygujących
    • Analiza rotacji materiałów magazynowych
    • Kontakt z Front Office w przypadku możliwych zmian w dokumentacji wysyłkowej (ilość, data wysyłki, błędne dane)

    Nasze wymagania:

    • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarowania magazynowego oraz dystrybucji towarów
    • Doświadczenie zawodowe minimum rok w firmie produkcyjnej (preferowany dział magazyn)
    • Obsługa komputera (pakiet MS Office – w szczególności Excel, Power Point)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Znajomość działania systemu ERP (SAP)
    • Zdolności analityczne
    • Zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem
    • Proaktywna postawa, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    opisopis