Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

BETPREF Sp. Z o.o.O firmie

  • Wapienna 50, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BETPREF Sp. Z o.o.

Wapienna 50

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i koordynacja zamówień w systemie dystrybucyjnym,

  • planowanie transportu na podstawie przyjętych zleceń,

  • współpraca z działami operacyjnymi: działem produkcji, technologii oraz sprzedaży,

  • sporządzanie dziennych raportów,

  • wydawanie dyspozycji kierowcom ploty własnej i przewoźnikom,

  • odpowiedzialność za terminowość dostaw do klientów zgodnie z ich zleceniami,

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i angażującą się w realizowane zadania.

  • Ponadto posiadasz:

  • dokładność, solidność, bardzo dobrą organizację pracy własnej,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • doświadczenie zawodowe w pracy związanej z wysyłkami w dziale logistyki,

  • samodzielność w działaniu (cenimy osoby kreatywne), jak i w zespole,

  • znajomość języka angielskiego (będzie atutem),

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w branży budowlanej (będzie atutem),

  • umiejętność obsługi programów MS Office

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się specjalistycznej firmie z branży budowlanej,

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie