Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki Transportowej

FAKRO

  • Węgierska 144A, Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FAKRO

Węgierska 144A

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów doskonalących w obszarze utrzymania floty, spedycji, obsługi transportowej

  • opracowywanie standardów dotyczących procesów transportowych

  • wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach transportowo-spedycyjnych, proponowanie usprawnień

  • standaryzacja pracy – opracowywanie dokumentów

  • optymalizacja wykorzystania środków transportu

  • wykonywanie zleconych analiz dotyczących zadań realizowanych przez dział Transportu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Transport i Logistyka/Logistyka w transporcie/Logistyka i Spedycja)

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności rozwiązywania problemów

  • dokładność, sumienność, uczciwość, zaangażowanie, nastawienie na realizację zadań i ciągłą poprawę procesów związanych z szeroko pojętym transportem

  • otwartość na szkolenia

  • zdolności komunikacyjne

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych

  • dobre warunki pracy

  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych

  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej

  • bonusy w okresach świątecznych

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne