Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Huf Polska Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Strefowa 6, Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako koncern jesteśmy wiodącym producentem mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania oraz systemów autoryzacji i dostępu do samochodów dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy niezależną firmą rodzinną, założoną w 1908 roku w Velbert, w Niemczech. Zatrudniamy około 9300 pracowników w lokalizacjach w Europie, Ameryce i Azji, z czego ponad 1000 osób w Huf Polska Sp. z o.o. w Tychach. W roku budżetowym 2019 osiągnęliśmy na poziomie grupy sprzedaż przekraczającą 1,1 miliarda euro.

Podstawowe obowiązki:

  • Organizacja i koordynacja wysyłek produktów gotowych (np. BMW, Daimler)
  • Analiza dziennych zamówień i poziomu realizacji, w oparciu o harmonogramy klienta, wyjaśnianie rozbieżności
  • Bieżący kontakt z klientem
  • Kontrola stopnia realizacji wysyłek oraz satysfakcji klienta pod względem logistycznym oraz pozostałych wskaźników logistycznych
  • Udział w realizacji nowych projektów, wysyłek przedseryjnych
  • Wsparcie przy analizach reklamacji logistycznych oraz przygotowaniu raportów 8D

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku logistyka, transport)
  • Min 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki, w obszarze projektowym, w branży automotive
  • Wysokie umiejętności analityczne pozwalające na sprawną kontrolę przepływu wyrobu gotowego przy jednoczesnym utrzymywaniu dobrych relacji wewnątrz firmy oraz z klientami
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

  • Administratorem danych jest Huf Polska Sp. z o.o. ul. Strefowa 6, 43-100 Tychy.
  • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych
    - numer tel. 0-32 7808609
    - adres email: [email protected]
  • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
    z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy od dnia przesłania CV.
  • Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
  • Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Huf Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Strefowej 6 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy