Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

JOY GLOBAL (POLAND) Sp. z o. o.O firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Działania firmy w zakresie importu lub eksportu materiałów, surowców, części zamiennych lub produktów gotowych

  • Zarządzanie transportem międzynarodowym i krajowym

  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań efektywnych kosztowo

  • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki

  • Organizacja transportu międzynarodowego– transport do klientów i od dostawców

  • Przygotowanie dokumentów importowych/eksportowych (wysyłkowych) oraz organizacja odprawy celnej – przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej do odprawy celnej

  • Organizacja transportu krajowego materiałów, surowców, części zamiennych lub produktów gotowych.

  • Zarządzanie relacjami z istniejącymi agencjami celnymi oraz firmami transportowymi

  • Terminowa realizacja przesyłek oraz terminowa realizacja odpraw celnych

  • Reprezentacja przed Urzędem Celnym - odpowiedzi na wnioski i postanowienia UC

  • Sporządzanie miesięcznej deklaracji Intrastat

  • Odpowiedzialność za specjalne procedury celne: uszlachetnianie czynne, uszlachetnianie bierne

  • Aktywne uczestnictwo w procesie negocjowania warunków dostawy oraz poziomów stawek transportowych

  • Spełnianie funkcji interface pomiędzy działem konstrukcyjnym, agencjami celnymi w celu rozwiązywania niejasnych kwestii związanych ze odprawami celnymi;

  • Sporządzanie PR w SAP dla potrzeb związanych z obszarem logistyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość procesów logistycznych, rynku transportowego, znajomość prawa celnego

  • Zdolność do funkcjonowania w środowisku szybko zmieniającym się i charakteryzującym się szybkim tempem działania

  • Znajomość przepisów/procedur REACH/SCIP dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie z zasięgiem globalnym,

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • ZFŚS,

  • Korzystne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Zajęcia z języka angielskiego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne