Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki (umowa na zastępstwo)

VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sporządzanie planu dostaw surowców oraz wyr. gotowych na podstawie zamówień Klienta (wraz z koordynacją wejść nowych oraz wyjść starych projektów),

  • czuwanie nad właściwym przebiegiem procesu realizacji zamówień Klienta od otrzymania zamówienia do obsługi posprzedażowej,

  • aktualizacja danych w systemie SAP/R3 (plany dostaw do Klienta, dane podstawowe surowców oraz zestawianie i analiza zamówień Klienta oraz Dostawcy),

  • nadzór nad przygotowaniem wyrobów gotowych do wysyłki,

  • analiza stanu zapasów produktu gotowych oraz surowców – działania korygujące i zapobiegawcze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • mile widziana znajomość SAP/R3 lub innego systemu klasy ERP,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • dodatkowe świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, coroczne dofinansowanie okularów itp.,

  • bogaty pakiet socjalny (bony na święta, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, imprezy firmowe, tańsze bilety do kina oraz do obiektów sportowych).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.

Vibracoustic Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko do zakładu w Środzie Śląskiej: Specjalista ds. logistyki

Przewiń do profilu firmy