Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki w dziale transportu

Persan Polska S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja transportów – dostaw z opakowaniami do fabryki produkcyjnej oraz dostaw do Klientów (inbound / outbound)

  • Realizacja planów budżetowych

  • Kontrola kosztów transportowych

  • Praca w oparciu o tygodniowe KPI

  • Obsługa systemu SAP

  • Awizacje załadunków i rozładunków

  • Współpraca z przewoźnikami, działem magazynu, działem planowania produkcji oraz działem obsługi klienta

  • Negocjowanie stawek

  • Odprawa celna do UK

  • Przygotowywanie dokumentów WZ

  • Kontrola terminowości dostaw do Klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Studia Wyższe, preferowany kierunek Logistyka

  • Znajomość systemu SAP oraz Excel

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, szybkość uczenia się, samodzielność działania, zdolność szybkiej reakcji, elastyczność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarantowana podwyżka po pozytywnym przejściu okresu próbnego

  • Darmowy parking na terenie zakładu

  • Dofinansowanie do obiadów na stołówce zakładowej

  • Reklamowe produkty firmy co 3 msc. (środki piorące, środki czystości i kosmetyki)

  • Wczasy pod gruszą

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Bony świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover), finansowana w 100 %

  • Karta Multisport Plus finansowana w 50%

  • Dogodna lokalizacja oddalona o 5 km od centrum miasta (dojazd liniami tramwajowymi: 3, 5 oraz autobusami linii 114, 900P, 9001)

  • Przejrzysta ścieżka kariery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A.

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Przewiń do profilu firmy