Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki w obszarze produkcji

KBT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i harmonogramowanie produkcji
  • kontrola realizacji planu produkcji
  • kontrola zapotrzebowania na komponenty składowe
  • komunikacja z działem Sprzedaży PL i NV oraz Zaopatrzeniem
  • przygotowywanie raportów dotyczących kluczowych wskaźników KPI obszarów produkcyjnych
  • aktywne uczestnictwo w planowanych zmianach procesowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • znajomość Microsoft Excel w stopniu pozwalającym na sprawne przygotowanie i analizę danych pochodzących z różnych źródeł
  • znajomość systemu SAP – moduł PP, MM, WM – w stopniu pozwalającym na wykonanie powiązanych z obszarem procesów
  • otwarta głowa, kreatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowa o pracę / umowa zlecenie.
  • Praca w międzynarodowej firmie, w zgranym zespole, gdzie gwarantowana jest dobra atmosfera pracy!
  • Ciekawe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Prywatna opieka medyczna i karta MultiSport, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

KBT Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy LIDEREM na rynku akcesoriów na place zabaw !!!

Dajemy radość i zabawę dzieciom na całym świecie :)

Specjalista ds. Logistyki w obszarze produkcji, Piaseczno