Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki w serwisie

iSpot Poland Sp. z. o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu

  • Wykonywanie przesunięć magazynowych

  • Nadzór nad dokumentacją logistyczną oraz księgową

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Fiskalizacja dokumentów sprzedaży

  • Prowadzenie ewidencji płatności

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz dostawcami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Serwisu iSpot wśród klientów oraz wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy

Nasze wymagania

  • Ambicja i determinacja w działaniu

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą logistyczną (minimum rok)

  • Wykazywanie się proaktywnym podejściem podczas obsługi Klientów serwisowych

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pozyskiwania, analizowania i przetwarzania danych ilościowych i jakościowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem (dzielimy się wiedzą)

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opiek medyczna, karta sportowa, dopłata do wypoczynku, zniżki pracownicze, ubezpieczenie na życie)

  • Praca z nowymi technologiami

  • Fajny zespół! :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy