Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Anwim S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Grupa Anwim składa się ze Spółki Anwim S.A. i Spółki Esppol Trade sp. z o.o., która specjalizuje się w szeroko rozumianym obrocie paliwami, w tym także z zagranicą.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 260 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się spółce handlowej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stałą pracę w stabilnej firmie,
  • miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy.

Opis stanowiska:

  • planowanie dostaw oraz kontrolowanie przebiegu ich realizacji,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • nadzór nad terminowością oraz poprawnością dostaw,
  • organizowanie odpraw celnych,
  • organizowanie transportu kolejowego,
  • kontrola dokumentacji handlowej,
  • uzgadnianie odbiorów towarów z magazynami,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • rejestrowanie danych w systemie oraz raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: logistyka, transport, ekonomia,
  • min. 3 lata doświadczenia w branży transportu kolejowego,
  • znajomość specyfiki dostaw w zakresie importu, nabyć wewnątrzwspólnotowych, nabyć krajowych drogą kolejową/ samochodową,
  • znajomość procesów importowych, w tym: odprawy celne,
  • inicjatywa w działaniu, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu,
  • sprawna obsługa komputera,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość SAP.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem
w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy