Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

KIA Motors Polska Sp. z o.o.O firmie

KIA Motors Polska Sp. z o.o.

Puławska 366

Warszawa

Jesteśmy jedną z wiodących marek motoryzacyjnych na świecie. W Polsce obecni od 1995 roku dynamicznie zwiększamy udział w rynku samochodów osobowych, oferując naszym Klientom najnowsze rozwiązania techniczne, nagradzaną stylistykę oraz usługi elektromobilności. W związku z rozwojem organizacji, do biura głównego Kia Motors Polska przy ul. Puławskiej 366 w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania

  • Koordynacja i monitoring dostaw pojazdów do Polski
  • Obsługa procesów związanych przyjmowania i wysyłaniem pojazdów z magazynu centralnego
  • Przygotowywanie zleceń związanych z wydaniami pojazdów z magazynu centralnego
  • Współpraca z Autoryzowanymi Dealerami marki w zakresie organizowania dostaw pojazdów
  • Kontrola stanów magazynowych dla poszczególnych statusów logistycznych
  • Rozliczanie wszystkich grup kosztów logistycznych
  • Przygotowywanie analiz i raportów w obszarze logistyki zgodnie z przyjętymi standardami
  • Przygotowywanie i wysyłanie do odpowiednich adresatów kompletnych dokumentów wymaganych do rejestracji pojazdów (w tym druki ścisłego zarachowania)

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (preferowane w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość logistyki międzynarodowej (m.in. Incoterms, ubezpieczenia) oraz krajowej związanej z transportem pojazdów
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Interesującą pracę w jednej z wiodących marek motoryzacyjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji projektów w międzynarodowym środowisku
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny, posiłki, nauka języka angielskiego, leasing pracowniczy samochodu i inne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy