Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. logistyki

Bakalland S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

Zakres obowiązków:

• Obsługa logistyczna bieżących zleceń klienta
• Współpraca z innymi obszarami w firmie
• Współpraca z operatorami logistycznymi
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
• Kontrola oraz nadzór nad obiegiem dokumentów
• Wykonywanie operacji magazynowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – mile widziane logistyczne

• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
• Wychodzenie z inicjatywą, otwarta komunikacja, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej
• Znajomość systemów klasy ERP (mile widziany SAP)

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobycie doświadczenia w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę
  • Otwartą komunikację
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne