Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań z obszaru logistycznego

  • Wprowadzanie zamówień do systemów wspierających dystrybucję

  • Koordynacja procesów związanych z dystrybucją towarów handlowych, w tym raportowanie

  • Wystawianie faktur, korekt, not oraz przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych usług w zakresie obszaru logistycznego

  • Rozpatrywanie interwencji logistycznych zgłaszanych przez odbiorców towarów handlowych dystrybuowanych z magazynu centralnego oraz przygotowywanie pisemnych wyjaśnień

  • Współudział w pracach przy realizacji projektów

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów związanych z obszarem logistycznym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy: w logistyce, telekomunikacji lub w sprzedaży

  • Znajomość systemów logistycznych, w tym SAP

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Obsługa MS Office (Word, dobra znajomość Excel, PowerPoint),

  • Umiejętności analityczne

  • Wykształcenie wyższe preferowane w obszarze logistyki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia doświadczenia w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Polsce

  • Pracę na wielu systemach, urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, oferty pracownicze)

  • Pracę w zgranym zespole ukierunkowanym na wspólny cel i dbającym o dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata