Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Abalone Poland Sp. z o.o. O firmie

7 00010 000 brutto / mies.
  • Białołęka, Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Abalone Poland Sp. z o.o.

Białołęka

Warszawa

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Logistyka stanów magazynowych – planowanie zakupów i składanie zamówień do dostawców i producentów nasion
  • Raportowanie planów zakupów do dostawców
  • Przygotowywanie dokumentacji i uczestnictwo w inwentaryzacji stanów magazynu nasion
  • Selekcja i niszczenie niepełnowartościowych stanów magazynowych
  • Kalkulacja kosztów towaru i wprowadzanie towaru na magazyn (program WAPRO MAG)
  • Testowanie nasion zgodnie z bieżącymi przepisami nasiennymi
  • Wprowadzanie danych i obsługa programu DEMANTRA
  • Koordynacja importu nasion, śledzenie regulacji prawnych
  • Kontakty z urzędami państwowymi związanymi z nasiennictwem
  • Śledzenie przepisów związanych z obrotem nasionami i importem materiału siewnego, dostosowywanie działań firmy do obowiązującego prawa w zakresie w/w przepisów
  • Informowanie dostawców nasion o wymaganiach polskiego prawa dot. etykiet na opakowaniach, zapraw nasiennych, dokumentacji, itp.
  • Negocjowanie umów i współpraca z firmami kurierskimi
  • Raportowanie na temat sprowadzonych opakowań (opłata produktowa) i dostaw wewnątrzwspólnotowych (Intrastat)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe logistyczne lub ogrodnicze
  • Doświadczenie w logistyce lub ogrodnictwie min. 3lata
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – kontakty z dostawcami zagranicznymi
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane kursy kierunkowe

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności: 7000 - 10 000zł brutto PLN.
  • Premia roczna
  • Zapewnione narzędzia pracy (komputer, telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowska 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Ogłoszenie archiwalne