Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie poziomu zapasów oraz terminów i wielkości zamówień oraz dostaw;

  • Kontrola wysyłek i dostaw, śledzenie przewozów w celu najbardziej optymalnego gospodarowania zapasami;

  • Komunikacja i identyfikacja potrzeb klienta wewnętrznego;

  • Obsługa klienta wewnętrznego i realizacja zakupów;

  • Ścisła współpraca i nadzór nad podwykonawcami i dostawcami usług;

  • Zarządzanie zapasami materiałowymi;

  • Okresowa kontrola dostawców;

  • Kształtowanie współpracy z dostawcami, w celu osiągnięciu doskonalenia logistycznej obsługi dostaw;

  • Zarządzanie indeksem materiałowym;

  • Przygotowywanie okresowych raportów logistycznych z wykorzystaniem systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej wykształcenie wyższe;

  • Z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy w obszarze logistyki;

  • Ze znajomością systemu WMS;

  • O umiejętnościach analitycznych oraz znającej programy MS Office;

  • Posiadającej umiejętności komunikacyjne oraz dobrze współpracującej w zespole;

  • Cechującej się umiejętnością samodzielnej pracy i kreatywnością;

  • Terminowej i sumiennej;

  • Zorientowanej na wyniki;

  • Z dobrą znajomością języka angielskiego (min. poziom B2);

  • Znajomość systemu SAP MM będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży;

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji;

  • Możliwość szybkiego rozwoju.

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy Grupą Kapitałową tworzącą jedno z 12 najdłużej działających przedsiębiorstw z branży transportowej na świecie. Od dekad łączymy Polskę oraz Europę Środkową i Wschodnią ze światem obsługując miliony klientów każdego roku. W 2019 r. było ich ponad 10 milionów. Łącząc tradycję z nowoczesnością dbamy o to, by na całym świecie oferować naszym klientom najdogodniejsze i najbardziej komfortowe warunki podróży. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zespół ekspertów w swoich dziedzinach. Wspólnie budujemy jedną z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich marek.

Przewiń do profilu firmy