Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Szukasz pracy w obszarze logistyki oraz znasz język angielski? Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie? Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Nie czekaj, aplikuj!

Specjalista ds. logistykiNumer ref.: /416/04/2021/PB/67767

zadania

  • wprowadzanie i procesowanie zamówień
  • rozwiązywanie problemów związanych z dostawami,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji usług logistycznych,
  • organizacja transportu
  • prowadzenie dokumentacji transportowej
  • współpraca z agencjami celnymi, przewoźnikami, firmami ubezpieczeniowymi,
  • obsługa procesu reklamacji serwisowych i transportowych,
  • rejestrowanie reklamacji od klientów
  • przygotowywanie raportów i analiz

oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki w obsłudze zamówień i organizacji transportu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • wsparcie doświadczonych specjalistów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne