Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień materiałów oraz usług na potrzeby projektów serwisowych

  • Organizacja transportu i wysyłek

  • Szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie

  • Zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu materiałów w łańcuchu dostaw,

  • Negocjacje z dostawcami

  • Analiza rynku pod kątem nowych dostawców

  • Przygotowywania ofert handlowych dla organizacji serwisowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, ekonomia

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość MS Office w stopniu zaawansowanym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur firmy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Kartę MultiSport

  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo

  • Work - life balance, szanujemy Twój czas!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Retail Robotics is a leading business technology company that delivers solutions that unleash the full potential of e-commerce, e-grocery, and high street retail . Our solutions simultaneously improve the efficiency and convenience of delivery and click and collect processes for both retailers and consumers.

With more than 30 years’ experience in mechanical manufacturing and over a decade of research and development Retail Robotics has developed powerful robotic click and collect machines and parcel lockers that are at the forefront of innovation.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Odwiedź naszą stronę: https://www.rrobotics.co/