Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i obsługa zleceń transportowych w Spółce
  • planowanie zapotrzebowania
  • nadzór nad organizacją usług transportowych
  • zakup usług transportowych
  • optymalizacja i kontrola kosztów w zakresie realizowanych zadań
  • przygotowywanie i nadzór na dokumentacją
  • inicjowanie i wdrażanie projektów w obszarze organizacji usług transportowych w Spółce
  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Telewizji Polskiej S.A

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w działach logistyki lub obszarze zarządzania flotą
  • wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie logistyki/zarządzania
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego (minimum poziom b1)
  • umiejętność: pracy w zespole, planowania i organizacji pracy, negocjacji, analizy procesów biznesowych, komunikacji
  • samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej
  • udział w budowaniu struktur logistycznych
  • dynamiczną i ciekawą pracę w zespole specjalistów
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Specjalista ds. logistyki, Jana Pawła Woronicza 17, Warszawa