Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Mesoestetic Sociedad de Responsabilidad Limitada (sp.zoo) Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Managerem ds. Logistyki w procesach zakupowych, magazynowych i transportowych

  • współpraca z działem marketingu oraz partnerami logistycznymi w zakresie realizacji zadań logistycznych,

  • kontrola realizacji zamówień i pracy systemu CRM dla Przedstawicieli Medycznych

  • analizy sprzedaży i zarządzanie systemem CRM dla Przedstawicieli Medycznych

  • współpraca z Działem Logistycznym centrali w Hiszpanii

  • poszukujemy osoby zaangażowanej, ambitnej i otwartej na nowe wyzwania!

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • zainteresowanie i wiedza dotycząca nowych technologii specyficznych dla działalności w obszarze logistycznym w tym e-commerce,

  • znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS office

  • rozwinięte zdolności analityczne (w tym łatwość w posługiwaniu się Excelem),

  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP będzie atutem

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • poczucia odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków

  • analityczne myślenie, rzeczowość i inicjatywa

  • umiejętność dobrego współdziałania w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • praca w niedużym i elastycznym zespole gdzie kreatywność, zaangażowanie oraz dobra atmosfera sprawi, że wszystko jest możliwe

  • jeśli jesteś zainteresowany prześlij do nas aplikację klikając w przycisk aplikowania.