Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

BayerO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Bayer Sp. z o.o. w ramach dostępności produktów i zmian opakowaniowych

  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasów i dostępności produktów do sprzedaży poprzez stałą analizę sytuacji magazynowej vs. plany dostaw i plany sprzedaży

  • minimalizacja ryzyk, kontrola terminów dostaw

  • komunikacja i współpraca w j. angielskim

  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Hurtowni i współpracującymi Działami

  • przygotowywanie analiz, prezentacji i raportów zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • aktualizacja planów sprzedaży w systemie APO

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowana logistyka i kierunki pokrewne

  • minimum 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku

  • dokładność i terminowość w zakresie powierzonych zadań

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość SAP i systemu APO będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wysokie kompetencje komunikacyjne

  • biegła znajomość pakietu office, głównie Ms Excellls

To oferujemy

  • umowa o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów

  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Bayer

Bayer is a global enterprise with core competencies in the Life Science fields of health care and agriculture. Its products and services are designed to benefit people and improve their quality of life. At Bayer you have the opportunity to be part of a culture where we value the passion of our employees to innovate and give them the power to change

Przewiń do profilu firmy

We kindly inform that we will only contact selected candidates.

Bayer welcomes applications from all individuals regardless of race, national origin, gender, age, physical characteristics, social origin, disabilities, union membership, religion, family status, pregnancy, sexual orientation, gender identity, gender expression, or any unlawful criterion under applicable law. We are committed to treating all applicants fairly and avoiding discrimination.

Bayer is committed to providing access and reasonable accommodations in its application process for individuals with disabilities and encourages applicants with disabilities to request any needed accommodation(s) using the contact information below.

Bayer offers the possibility of working in a hybrid model. We know how important work-life balance is, so our employees can work from home, from the office or combine both work environments. The possibilities of using the hybrid model are each time discussed with the manager.