Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

PreZero Warszawa

  • Zawodzie 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zawodzie 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja procesów logistycznych związanych z obsługą klientów;

  • Dbałość o realizację usług na najwyższym poziomie;

  • Współpraca z firmami logistycznymi i poszerzanie bazy danych przewoźników;

  • Rejestrowanie danych i obsługa systemów wykorzystywanych do kontroli nad realizacją umów z klientami;

  • Rozwiązywanie problemów w obszarze logistyki i realizacja procesów reklamacyjnych;

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji, jej weryfikowanie i kompletowanie wymaganych przez klientów dokumentów;

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki;

  • Przygotowywanie i aktualizacja uzgodnionych raportów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letniedoświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki lub pokrewnym (preferowane doświadczenie w obsłudze klientów z branży produkcyjnej, sieci handlowych);

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, transport);

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomości MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;

  • Innowacyjne środowisko IT z przejrzystą strategią korporacyjną, informatyczną i cyfrową oraz dużym znaczeniem IT w kontekście korporacyjnym;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy