Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Ejko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zamówień klientów do systemu

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji

  • Koordynacja i kontrola procesu realizacji zamówień

  • Nadzór nad terminowymi wysyłkami dla klienta

  • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej przyjęć i wydań towaru

  • Współpraca z magazynem w zakresie obiegu i kontroli dokumentów

  • Współpraca z innymi działami (spedycja, księgowość)

  • Współpraca z dostawcami, klientami oraz firmami transportowymi

  • Reagowanie na bieżące trudności, szukanie rozwiązań

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zamówień

  • Obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz obrotu dokumentów

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu połączona z bardzo dobrą organizacją pracy

  • Dokładność i systematyczność

  • Nastawienie na współpracę oraz wymianę informacji w zespole

  • Znajomość WMS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Oferujemy stałą umowę o pracę

  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

  • Krótką ścieżkę decyzyjną

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Miejsce pracy: ul. Stefana Batorego 6, Błonie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma Ejko Sp. z o.o. jest spółką z sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-transportowe w ramach całego łańcucha dostaw. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania