Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

ITP S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i fakturowanie zamówień klientów krajowych;

  • wprowadzanie zamówień zakupu, monitorowanie stanu magazynowego;

  • koordynowanie współpracy z dostawcami w zakresie dostaw zamówionych materiałów;

  • kontrola terminów ważności materiałów znajdujących się w magazynie;

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji;

  • kompletowanie dokumentacji;

  • współpraca z innymi działami;

  • współpraca z magazynem w zakresie obiegu i kontroli dokumentów;

  • reagowanie na bieżące trudności oraz proponowanie rozwiązań;

  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych dostaw i zleceń;

  • współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizowaniu zamówień eksportowych;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2);

  • znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym;

  • zdolność logicznego myślenia;

  • proaktywna postawa;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • znajomość programu SAGE X3 – mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie;

  • pracę zmianową w godzinach 8:00 – 16:30 i 9:30 – 18:00;

  • pracę w biurze zlokalizowanym przy ul. Modularna 11A (niedaleko WKD Raków/Salomea).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.